"Máriával Jézushoz"

Az idei évben Óra Krisztián atya lelki vezetésével 14 fős lelkes kis csapat indult Vasvárra az előesti búcsúi szentmisére. Útközben énekelve, imádkozva, beszélgetve gyorsan telt az idő, csodáltuk a természet szépségeit. Döröskétől a Mária útra térve folytattuk zarándoklatunkat. Vasvárra érve a Szentkútnál imádkoztunk, majd a templomhoz érve a helyi plébános fogadott minket. A templomba betérve jól esett kicsit megpihenni. Este 6 órakor gyertyás körmenet keretében mentünk le a templomtól a szentmise helyszínéhez a Szentkútra, a színpadhoz. A szentmisét követően ismét gyertyás körmenetben érkeztünk vissza a templomhoz, ahol lehetőség nyílt az egyéni imádságra, virrasztásra.
A zarándoklat sok lelki örömmel töltött el mindnyájunkat, köszönjük mindenkinek a támogatást, különösen a kísérő kocsival végig velünk lévő Tamásnak.
Isten kegyelméből jövőre újból útra kelünk!

Szöveg és fotó: Buda Brigitta