A Plébánia Nyugdíjas Klubja

2019. szeptember 24-én megalakult a Szent Erzsébet Plébánia nyugdíjas klubja. Kezdeményezője és alapítója, egyben lelki vezetője Kiss László plébános úr. A klub létrehozásának célja, hogy havonta egy délután a közösségi teremben találkozzanak plébániánk közösségének nyugdíjas tagjai, hogy vidám családias közösségben töltsenek el egy tartalmas délutánt.

A programokról László atya gondoskodik. Az alkalmanként meghívott vendég előadók az egészséghez kapcsolódó előadást, úti élménybeszámolót tartanak. Az atya vezetésével az egyházhoz kapcsolódó kvíz kérdések, majd az elmaradhatatlan gyógytorna teszi még színesebbé a délutánokat.

Megalakulása óta a klub egyre népszerűbb, létszáma folyamatosan emelkedik, egyre több nyugdíjas tag csatlakozik a kis közösséghez. A klubnak Nyugdíjas Himnusza is van, melyet minden alkalommal együtt énekel a kis közösség. Vidám, jó hangulatban eltöltött pár óra után mindenki érzelmileg megerősödve, lelkileg feltöltve érkezhet haza.

Szeretettel várjuk összejöveteleinkre egyházközségünk minden nyugdíjasát!