Mindszenty József műve Körmenden a KÉSZ szervezésében

2019. április 23-án este 6 órakor a KÉSZ szervezésében adták elő a körmendi színház aulájában a vasszécsenyi plébánia színjátszói Mindszenty József: Az édesanya című művének adaptációját, Merkli Ferenc plébános, főiskolai tanár alkotásában. A nagy sikerű előadásról készült képgalériánkat a Programok menüpontokban, ill. ide kattintva tekinthetik meg.

A Haladás ifjú kapusának példamutatása

Rendkívül nemes gesztussal élt a Szombathelyi Haladás 18 éves utánpótlás-válogatott játékosa, Kiss Ágoston: a fiatal tehetség egyhavi jövedelmét ajánlotta fel a Srí Lanka-i terrortámadásban érintett családok megsegítésére. A 777 cikkét ide kattintva érhetik el.

Elsőáldozók és bérmálkozók felkészülési menetrendje

2019. március 24-én a délelőtti szentmise keretében lesz plébániatemplomunkban az elsőáldozók kiválasztási szertartása. A leendő elsőáldozók felkészülési menetrendjét a Programok, ill. Közösségek/Hittanosok menüpontban vagy ide kattintva olvashatják.
Ugyanott, ill. ide kattintva megtalálható a bérmálási előkészület tervezett menetrendje is.

Hírtár

Ma 2019. április 26., péntek,
Ervin
napja van.
Holnap Zita napja lesz.