Elhelyezték a „Via Sancti Martini” útvonal Körmend városi stációjának tájékoztató tábláját

November 5-én elhelyezték a „Via Sancti Martini” útvonal Körmend városi stációjának tájékoztató tábláját. A cikk ide kattintva olvasható el.

Dr. Gyürki László hangoskönyvei

Gyürki László atya szeretettel felajánlotta honlapunk számára a Karácsony és Húsvét a Szentföldön, Szent Pál útjain, Magyar zarándokok és emlékek a Szentföldön és Zarándoklat Szíriába, a kereszténység bölcsőjéhez című hangoskönyveinek hanganyagát. A hangoskönyvek a Gondolatok menüpont alatt, ill. ide kattintva érhetők el. Szintén a Gondolatok menüpontban találhatjuk Arcok és sorsok címmel a Magyar Katolikus Rádió Gyürki atyával készített riportjait. A beszélgetések témái: A magyar Teréz anya (Ódor Teréz nővér élete), Batthyány Ödön (Boldog Batthyány-Strattmann László 21 évesen elhunyt legidősebb fia) és Mindszenty József (Találkozások, személyes emlékek). A Templomok menüpont alatt a Kórházkápolna lapján pedig a kápolna építéséről és kifestéséről beszélget Soós Viktorral.

Elsőáldozók befogadása és felkészülési menetrendje

2018 november 11-én egyházmegyénk védőszentje, Szent Márton püspök főünnepén, a délelőtti szentmise keretében megtörtént plébániatemplomunkban az elsőáldozók ünnepélyes befogadása. A leendő elsőáldozók felkészülési menetrendjét a Programok menüpontban, ill. ide kattintva olvashatják. (A programok menüpontban megtalálható a bérmálási előkészület tervezett menetrendje is.)

Hírarchívum